Obraz w ngłówku - blog - różne

Pokoje Burtek - Anna i Jan Stachoń

Burtek to stylowa willa w Zakopanem, wykonana w tradycyjnym góralskim stylu, którego cechą charakterystyczną są ozdobne drewniane detale. Jako rodzinna firma działamy na rynku od 1992 roku, z radością przyjmując w nasze progi Gości. Ogromnym atutem naszego obiektu jest lokalizacja. Mimo, iż znajdujemy się jedynie 3,5 km od centrum Zakopanego to otacza nas cisza, spokój i cudowne widoki na Tatry.

Spokojna i bezpieczna okolica, rodzinnie w pokojach Burtek

Nasz obiekt znajduje się na zakopiańskim osiedlu Mrowce, które stwarza fenomenalne warunki do wypoczynku. Otacza nas spokój i cisza, a przed obiektem znajdziecie duży zielony i bezpieczny ogród, co jest szczególnie ważne, kiedy odwiedzacie nas z małymi dziećmi. W ogrodzie znajdziecie mnóstwo atrakcji dla dzieci lub spędzicie miło czas przy grillu we dwoje lub z przyjaciółmi.

Nasz obiekt jest pełen atrakcji dla małych i dużych! Oprócz dużej, klimatycznej jadalni z kominkiem, czeka na Was sala gier, w której można świetnie spędzić czas całą rodziną, rywalizując w grze w piłkarzyki, grając w bilard lub bawiąc się z najmłodszymi członkami rodziny, korzystając z dostępnego na sali kącika zabaw.

Naszym Gościom przygotowujemy też domowe wyżywienie, które powstaje na miejscu w kuchni tuż obok jadali.

Pokoje Gościnne Burtek to również nasz dom. Mieszkamy w części wydzielonej w budynku, dlatego jesteśmy blisko, zawsze kiedy tego potrzebujecie. Przyjmowanie turystów to nasza tradycja, praca i coś, co uwielbiamy robić.

Niezwykle ważne jest dla nas właśnie to, że jesteśmy rodowitymi góralami, Zakopiańczykami, ludźmi otwartymi na drugiego człowieka i na to co nas otacza. Kochamy miejsce w którym mieszkamy, nasze otoczenie i góry, które staramy się raz na jakiś czas wspólnie odwiedzać. Chcemy, aby w naszym obiekcie każdy czuł się jak w domu, a pobyt w u nas przywoływał wyłącznie wspaniałe wspomnienia. Zapraszamy serdecznie w nasze progi o każdej porze roku!

Gospodarze - Anna i Jan Stachoń