Obraz w ngłówku - blog - różne

Baseny termalne na Podhalu

Zobacz mapę atrakcji w okolicy.

Termy ZakopiańskieZakopane

Termy Zakopiańskie znajdują się zaledwie 8 minut jazdy od Pokoi Gościnnych Burtek. To nowoczesne centrum wypoczynku i relaksu oferuje szeroki wybór atrakcji dla całej rodziny. Wśród nich znajdziecie baseny termalne wewnętrzne i zewnętrzne, z których korzystać można przez cały rok.

Na terenie kompleksu funkcjonuje także strefa spa, która oferuje szeroki zakres zabiegów odnowy biologicznej i masaży, co czyni Termy Zakopiańskie idealnym miejscem na odprężenie po dniu pełnym wrażeń. Dodatkowo, dla zwolenników aktywnego wypoczynku, dostępne są liczne atrakcje wodne, takie jak zjeżdżalnie, rwąca rzeka czy jacuzzi. Znajdziecie tam również ofertę gastronomiczną.

Termy Zakopiańskie
fot. termy-zakopianskie.pl

Zobacz stronę termy-zakopianskie.pl. Odległość 4 km. Sezon LATO/ZIMA

Termy Szaflary

Termy Szaflary to świetne miejsce na rodzinny wypoczynek. Na miejscu znajdziecie zewnętrzną i wewnętrzną strefę basenową, atrakcje dla dzieci i młodzieży, strefę relaksu z saunami oraz ofertą SPA, a także restauracje z różnymi smakołykami.

Baseny w Termach Szaflary wypełnione są wysoko zmineralizowaną wodą termalną. Jej temperatura utrzymywana jest w zakresie 30-38 stopni Celsjusza, a łączna powierzchnia lustra wody wynosi 970 m2. Woda znajdująca się w basenie bogata jest w potas, sód, magnez, wapń, żelazo i siarkę.

Termy Szaflary
fot. www.termyszaflary.com

Zobacz stronę www.termyszaflary.com. Odległość 12 km. Sezon LATO/ZIMA

Gorący Potok Szaflary

Gorący Potok to obiekt wyjątkowy na termalnej mapie Podhala, a wszystko za sprawą rozmieszczenia basenów, które w całości znajdują się na zewnątrz.

W obiekcie znajdziecie 21 niecek basenowych z wodą termalną o temperaturze od 34 do 40 stopni Celsjusza. Oprócz standardowych basenów, znaleźć tam można nieckę granitową, Góralską Rivierę z najcieplejszą wodą w obiekcie, czy też Siarcane Koloseum czyli basen wzorowany na rzymskiej konstrukcji, gdzie na środku znajduje się fontanna z wypływającą wodą siarkową. Kompleks otwarty jest przez cały rok, a zimą stanowi świetną atrakcję. Kąpiel w gorącej wodzie w otoczeniu śniegu i mrozu to coś fantastycznego.

Gorący Potok
fot.www.goracypotok.pl

Zobacz stronę www.goracypotok.pl/. Odległość 12 km. Sezon ZIMA/LATO

Chochołowskie Termy Chochołów

Chochołowskie Termy to prawdziwa gratka dla fanów wodnych atrakcji. Znajdziecie tam całe mnóstwo basenów wypełnionych wodą termalną, ponieważ jest to największy tego typu obiekt w Polsce!

Lustro wody to prawie 3 tysiące m2 wody w 30 nieckach basenowych. Oprócz basenów wewnętrznych relaksować można się w dużym basenie na zewnątrz z rwącą rzeką i zewnętrznym barem. Dodatkowo, możecie skorzystać z kąpieli w jacuzzi solankowych, a także wspaniałych wodnych masaży, sauny oraz groty solnej oraz innowacyjnej terapii w nowoczesnej komorze ciśnieniowej.

Termy Chochołów
fot. www.chocholowskietermy.pl

Zobacz stronę www.chocholowskietermy.pl. Odległość 22 km. Sezon LATO/ZIMA

Termy Bukovina Bukowina Tatrzańska

W Termach BUKOVINA znajdziesz baseny rekreacyjne i pływackie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, położone z dala od zgiełku w otoczeniu Tatrzańskiego Parku Narodowego.

W każdym z nich możesz poczuć magię natury i cieszyć się kojącymi właściwościami wody termalnej, której temperatura waha się od 30 do 38°C. Skorzystasz tu z licznych saun, łaźni parowych, w których znajdziesz chwilę tylko dla siebie. Czekają tu na Ciebie również fantastyczne jacuzzi i setki metrów szalonych, wodnych zjeżdżalni!

Termy Bukovina
fot. Facebook Termy Bukovina

Zobacz stronę www.termybukovina.pl. Odległość 14 km. Sezon LATO/ZIMA

Terma Bania Białka Tatrzańska

Jeden z największych kompleksów wodnych w Polsce. Latem zachwyca wieloma atrakcjami dla najmłodszych.

Każdy znajdzie coś dla siebie w strefie: relaksu, zabawy oraz osobnej strefie z saunami. Termy Bania organizują liczne wydarzenia i imprezy wodne. Na dzieci czekają całoroczne zjeżdżalnie, wodny plac zabaw dla najmłodszych oraz mnóstwo innych wodnych atrakcji. Dostępna jest też strefa SPA.

Termy Bania
fot.termabania.pl

Zobacz stronę www.termabania.pl/. Odległość 21 km. Sezon LATO/ZIMA